Semizoğlu’ndan Deniz’e ziyaret
Haber
11 Ocak 2021 - Pazartesi 17:18
 
Semizoğlu’ndan Deniz’e ziyaret
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ile birlikte yeni yılın ilk üye ziyaretini gerçekleştirdi.
Gündem Haberi
Semizoğlu’ndan Deniz’e ziyaret

 Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz’in,  Rent A Car sektöründe faaliyetine başlayan Doğan Deniz’in iş yerine hayırlı olsun ziyareti yapan Semizoğlu genç işletmeci ile bir araya geldi.

 

Aynı zamanda Ak Parti Çan İlçe Gençlik Kolları Başkanı olan Doğan Deniz’in iş yerine yapılan ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Covid-19 salgını birçok sektörde olumsuzluk yaratırken bir taraftan da yeni iş alanlarına yönelmek için de fırsatlar yaratıyor. Genç girişimci üyemiz Doğan Deniz’i Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ile beraber ziyaret ederek başarılar diledik. Kendisine ticari hayatının bol bereketli kazançlar getirmesini temenni ediyoruz. Bu vesileyle de ilk üye ziyaretimizi de gerçekleştirmiş olduk. Fırsat buldukça salgın tedbirlerine uyarak üye ziyaretlerine devam edeceğiz.” dedi.

Deniz de Semizoğlu’nun kendisini ziyaret etmesinin onurlandırdığını ifade ederken, ‘’ Ziyaretlerinden dolayı Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız değerli abim Selçuk Semizoğlu’na çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kaynak: (ÇHA) - Çan'ın Sesi Editör: İbrahim Işık
Etiketler: Semizoğlu’ndan, Deniz’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı