Kale Grubu kuruluşunun 62.yılına özel Rahmetli Dr. Hacı İbrahim Bodur anısına her sene olduğu gibi bu sene de bir dizi geleneksel tören düzenledi.

Kale Seramik Havuzbaşı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen törenler birçok yerli ve yabancı misafire ev sahipliği yaptı.

Törenler,  sünnet töreni ile başlarken çocukların seromoniye çıkması ve Kale Grubu CEO’su Zeynep Bodur’un sünnet çocuklarına hediye takdimi ile tören devam etti. Zeynep Bodur törende yaptığı konuşmada şimdiye kadar 17 bin çocuğun sünnet ettirildiğini açıklarken anlattığı bir anısıyla konukları güldürdü.

Zeynep Bodur, sünnet olan çocuğun babası ve dedesinin de fabrika tarafından sünnet ettirildiğinin, Rahmetli İbrahim Bodur’a söylendiğinde bunun Bodur’u çok mutlu ettiğini anlattı.

Geleneksel törenler, çalışanlara dağıtılan kıdem ödülleri ile devam etti. 5, 10, 15, 20, 25, 30 yıl çalışanlar tek tek anons edilerek sahneye davet edildi ve ödüller verildi.

Ödül töreni ardından ise mevlid programına geçildi ve geleneksel törenler Dr. Hacı İbrahim Bodur ve fabrikaya hizmetleri geçip hayatını kaybetmiş tüm vatandaşların ruhuna okunan mevlid programı ile sona erdi.

Mevlid programına, Eski devlet bakanı Nafiz Özak, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Terzialan Belde Başkanı Tuncay Göymen, AK Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan, AK Parti Çan İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Şahin ve Murat Okan, CHP Çan İlçe Başkanı Atilla Erbil ve CHPli meclis üyeleri, MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya ve yönetimi, STK başkanları, fabrika üst düzey yöneticileri, Kale Grubu çalışanları ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Cevap Yaz

Enterla yorumu yap
Lütfen isminizi giriniz