ÇOMÜ ÖĞRENCİSİNDEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA DESTEĞİ!
Haber
30 Haziran 2021 - Çarşamba 17:10
 
ÇOMÜ ÖĞRENCİSİNDEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA DESTEĞİ!
- Haberi
ÇOMÜ ÖĞRENCİSİNDEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN  MAMA DESTEĞİ!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) öğrencisinin “Sokaktaki Dostlarımız İçin Mama Desteği projesi” adıyla Atatürk Şehir Meydanında gerçekleştireceği sosyal sorumluluk etkinliğiyle sokak hayvanlarına çocuklarla birlikte mama desteğinde bulunacak.
ÇOMÜ Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencisi Emre Güneş’in gerçekleştireceği Sokaktaki Dostlarımız için “Bir Mama da Sen Bağışla” projesi kapsamında 03.07.2021 tarihinde Atatürk Şehir Meydanında gerçekleştirilecek.
Proje Öğr. Gör. Seçil Düztepe ve Öğr. Gör. Onur Bayram’ın yürüttüğü Halkla İlişkiler Uygulamaları ile Örnek Olaylar ve Araştırma Projesi dersleri kapsamında sosyal sorumluluk projesi hazırlayan öğrenci Emre Güneş ve bağış yapan hayvanseverler iş birliğinde hazırlandı. Projede internet sitesinden bağışta bulunmaları için bir web sitesi kuruldu.
Sosyal sorumluluk projesi olarak Çan Atatürk Şehir Meydanında gerçekleştirilecek olan etkinlikten toplanan bağışlar ve gelirlerle mama temin edilecek ve sokak hayvanlarına verilecek.
Kaynak: (ÇHA) - Çan'ın Sesi Editör:
Etiketler: ÇOMÜ, ÖĞRENCİSİNDEN, SOKAK, HAYVANLARI, İÇİN, , MAMA, DESTEĞİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı