Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na AK Parti Çan İlçe Teşkilatı’ndan tam destek geldi.

‘’Barış Pınarı Harekatı Allahım Adını senin Rasulü’nün isminden alan Ordumuzu Mehmetçiklerimizi muzaffer eyle ve muhafaza eyle. Bedir ve Uhud’da Resülüne ve ordusuna yardım ettiğin gibi yardım eyle, güç ver, kudret ver, cesaret ver, kahramanca galip gelmelerini nasib eyle.’’ Şeklinde sosyal medya paylaşımı yapan AK Parti Çan İlçe Teşkilatı ordumuz için dilek ve temennilerde bulundu.

AK Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan da sosyal medya hesabından Şair Yahya Kemal Beyatlı’nın ‘Yeniçeriye Gazel’ isimli gazeliyle paylaşım yaparak, ‘’ Son savletinle vur ki açılsın bu sûrlar, Fecr-i hücûm içindeki tekbîr aşkına, Fırtınalar dursun yana Yol ver Türk’ün Bayrağına’’ sözleriyle Barış Pınarı harekatına destek oldu.

AK Parti Çan İl Genel Meclis Üyesi Murat Okan da, ‘’ Vefalı Türk geldi yine, selam Türk’ün bayrağına. Sana secde eden ordularına, yenilgi gösterme Allah’ım. Allah kahraman askerimizin yâr ve yardımcısı olsun.’’ sözleriyle harekata destek verdi.

Cevap Yaz

Enterla yorumu yap
Lütfen isminizi giriniz