Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ‘’ Çanakkale’nin tek su kaynağı Atikhisar barajının su havzasında işletmeye açılan,iki yüz bin ağacın kesilmesine,siyanürle altın aranmasına,ekolojik dengenin bozulmasını durdurmak için başlattığımız Su ve Vicdan nöbetine katılan on binlerce vatandaşıma şükranlarımı sunuyorum. Ortak değerlerimiz etrafında kenetlenme ve birlikte mücadele platformu umuyorum Türkiye’de yeni bir düşünce devriminin de kapılarını açmıştır.Daha yolun başındayız ama vatan için,geleceğimiz için vatanımızın her hattında teşkilatlanacağız.Farklılıklarımızı zenginlik olarak kabullenip birlikte geleceğimizi inşa edeceğiz.Çünkü başka Türkiye ve başka Kazdağları yok.
Bu vesile ile Çanakkale Kent Konseyi öncülüğünde katılımlarıyla bizlere güç veren bütün sivil toplum kuruluşlarına,odalarımıza,belediyelerimize,aktivislerimize,sanatçılarımıza teşekkür ediyorum.
Çan Çevre Derneğini bu eylemlerinde yalnız bırakmayan,destekleyen Belediye Başkanımız Bülent Öz’e, il genel ve belediye meclis üyelerimize ve vatandaşlarımıza minnettarım.’’ Dedi.

Cevap Yaz

Enterla yorumu yap
Lütfen isminizi giriniz