Çan Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği futbol turnuvasının kura çekimi 26 Temmuz Cuma günü, Çan HUBAN Derneği’nin bahçesinde turnuvaya katılacak olan takımların katılımıyla çekildi.

Çan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İrfan Amuca’nın başkanlık ettiği kura çekiminde, takımlar kendi kaderini kendi belirledi. Her takımın belirlediği temsilci torba içinde bulunan kağıtları çekerek mücadele edecekleri grupları oluşturdu.

Turnuvada toplam 15 takım yer alacak. A grubunda 8 B grubunda 7 takım yer alacak ve gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar tur atlayarak çeyrek finale yükselecek. Çeyrek final  ve yarı final müsabakaları çapraz eşleşmeyle gerçekleşecek.

İşte kura çekimi sonucu oluşan gruplar :

A Grubu : Atatürk Mahallesi, Gözde Kafeterya, İrelspor, Taşlıtarla, Rıfat Tesisat, Doğanbey Un, İhtiyarlarspor, Ünverlerspor

B Grubu : Söğütalan, Bozguçspor, Söylentea FK, Çan Masterlar, Özgür Alternatif, Yüksel Sarraf, Kaymakamlık

Öte yandan turnuvanın fikstürü de belli oldu.

31 Temmuz Çarşamba günü saat 19.00’da, A grubunda mücadele eden İhtiyarlarspor ve Doğanbey Un arasında oynanacak olan maçla turnuva başlayacak, ikinci maçta da B grubundan Söylentea FK ve Söğütalanspor takımları kozlarını paylaşacak.

Turnuvada toplam 54 maç oynanacak ve şampiyon olan takım kupasına kavuşacak.

Cevap Yaz

Enterla yorumu yap
Lütfen isminizi giriniz